ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО

РЕЖИСЕР ВАРШАВА - КИЇВ

"Моя Робота — моя Пристрасть,
Бажання — Надихнути Світ!”

Showreel

Вибрані роботи:

CV

ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО
РЕЖИСЕР

Олександр Денисенко - молодий режисер, відомий роботою над амбітним сучасним українським кінопроектом – художнім фільмом, адаптацією всесвітньо відомого бестселера Марії Матіос "Солодка Даруся".

Після закінчення майстерської школи кінорежисури (Варшава, Польща) продовжив освіту, працюючи під керівництвом лауреата премії Оскар режисера Анджея Вайди і номінованого на Оскар оператора-постановника Славоміра Ідзяка (“Падіння Чорного Яструба”, “Гаррі Поттер”, “Гаттака”).

Режисура дозволяє Олександру реалізувати свою найбільшу пристрасть – розповідати історії, які мають потенціал торкнутись сердець, пробудити бачення та змінити те, як ми бачимо речі.

Рекомендаційні листи:

"Його унікальниий стиль і індивідуальниий підхід до реалізаціії проектів гарантує безпечниий спосіб створення вражаючих та дієвих фільмів. Найважливіше, що Олександр справді класниий хлопець, з яким приємно працювати. Він, направду, обдарованиий та пристрасниий режисер, рідко можна зустріти такого командного гравця".

Олександр Денисенко має досвід реалізації масштабних кінопроектів. Він володіє навичками управління міжнародною копродукцією та створення складних сцен, що вимагають прецизійного планування.

Сьогодні під патронатом Президента України та під опікою художнього керівника - лауреата премії “ОСКАР”, режисера Анджея Вайди працює над реалізацією свого повнометражного дебюту — художнього фільму "Солодка Даруся" за мотивами світового бестселера авторства Марії Матіос (www.sweetdarusya.com).

“...Я вважаю задум екранізації «Солодкої Дарусі», представлений Олександром Денисенком, винятково цікавим, суспільно важливим і привабливим кожним своїм аспектом... Ця літературна основа, у поєднанні з талантом, вразливістю, унікальним поглядом Олександра Денисенка, дає шанс на створення незвичайного фільму...”.

Як режисер Олександр Денисенко працює для клієнтів зі США (Лос-Анджелеса, Нью-Йорка), з Бельгії, Сполученого Королівства, Польщі та України.

"На початку кар'єри Олександр працював також як продюсер, художник-постановник, оператор, створив свій продакшн-бутік. Цілісний підхід став фундаментом його фахових умінь і допомагає у режисерській праці. Олександр має світлий розум, його креативність допомагає максимізувати потенціал будь-якого сценарію. Молодий амбітний режисер, який має унікальне бачення, свіжі ідеї, водночас майстерно володіє ремеслом."

Ознайомтесь з профілем Олександра Денисенка на LinkedIn:

Освiта

  • Кiнорежисер
    Майстерська Школа Кінорежисури Анджея Вайди (Варшава, Польща)
  • Сценарист
    Майстерська Школа Кінорежисури Анджея Вайди (Варшава, Польща)
  • Магістр Філософії (m.phil)
    Львівський Національний Університет імені Iвана Франка (Львів, Україна)

Мови

Англійська, польська, українська, російська.

Гільдії / профспілки

Національна cпілка польських кінематографістів (PFA).
Oleksandr Denysenko

"Як режисер художніх фільмів я звик працювати над складними довготерміновими кінопроектами.

Але час до часу з величезним задоволенням створюю рекламні ролики. В рекламі завжди є "свіжа енергія", яка заряждає та надихає мене на творчі звершення.

Тут я можу реалізувати навички та досвід, акумульований у кіно, і, найголовніше, швидко досягнути результату — створити класний ролик, який працюватиме на бренд.

Найважливіше для мене — ініціювати або зміцнити зв’язок продукту та глядачів. Я допомагаю продуктові закохати в себе глядачів, так ніби допомагаю найкращому другові завоювати серце омріяної дівчини. І магія моменту в тому, що я виокремлюю його з-поміж інших, і дівчині хочеться розповісти усьому світові який він неймовірний та особливий.

А на майданчику виникає атмосфера захопливої гри, оскільки допомагати комусь, хто нам близький, приносить усім задоволення та надихає акторів і команду.

Завершивши ролик, я відчуваю справжню гордість, адже мені вдалося створити особливі відносини, коли глядач відчуває дуже особистий емоційний зв'язок з брендом і продукт стає об'єктом його бажання."

ПРИНЦИПИ
ПРОФЕСІЙНОГО СТИЛЮ

Elements of Professional Style

КОНТАКТИ &
БУКІНГ

РЕПРЕЗЕНТАЦІЯ В ВЕЛИКОБРИТАНІЇ - MARVELOUS PICTURES LTD (NON-EXCLUSIVE):

ВІЛЬНИЙ БУКІНГ:

skype: alexander-denysenko
моб. EU: +48 510 860 390
моб. UA: +38 097 900 82 42
Sweet Darusya
ОФІЦІЙНА СТОРІНКА КІНОФІЛЬМУ
ОЛЕКСАНДРА ДЕНИСЕНКА
“СОЛОДКА ДАРУСЯ”